Podsumowanie turnieju w tenisa stołowego

W sobotę, 2 kwietnia br., w sali byłego kina w Krynkach odbył się ostatni z cyklu turniejów w tenisie stołowym w Krynkach. Zawody składały się  pięciu etapów, które były rozgrywane od kilku tygodni w budynku GOK przy ul. Piłsudskiego 5 oraz były skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. W rozgrywkach wzięło udział ponad 30 osób z różnych kategorii wiekowych.

Najlepszy w kategorii dorosłych okazał się Leon Krysztopowicz, drugie miejsce zajął Stanisław Makar, trzecie miejsce – Michał Badowiec, czwarte miejsce – Andrzej Zatowko, piąte miejsce – Marcin Bielski zaś szóste – Wiesław Puchalski.

W kategorii młodzieżowej wygrał Kamil Leszczyński, drugie miejsce zajął Jacek Machłajewski, trzecie miejsce – Michał Palecki, czwarte – Szymon Jankiewicz, piąte miejsce – Piotr Sewastianowicz a szóste Jakub Grzybek.

W kategorii młodzieżowej wśród dziewcząt wygrała Emilia Krysztopowicz, drugie miejsce zajęła Julia Wołczuk, trzecie miejsce Anna Krysztopowicz zaś czwarte Katarzyna Stefanowicz.

Pomysłodawcą całego turnieju był Leon Krysztopowicz, którego marzeniem jest, aby w Krynkach powstała sekcja tenisa stołowego. Ilość uczestników w turnieju świadczy o  dużym zainteresowaniem tą dziedziną sportu. Inicjatywa Pana Leona spotkała się z aprobatą pani dyrektor GOK w Krynkach Elżbiety Czeremcha, która udostępniła pomieszczenie i sprzęt sportowy.

Fundatorami nagród byli: Leon Krysztopowicz z Krynek, Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach oraz firmy: BOSMAN z Łodzi, SICHER z Piotrkowa Trybunalskiego i Grupa AVISTA z Sulęcina Włościańskiego.

Wszystkim uczestnikom oraz sponsorom składamy serdeczne podziękowania.