„Giełda projektów” w białostockim WOAK-u

W niedzielę, 6 listopada br., w białostockich Spodkach WOAK-u „połączone siły” GOK-u oraz Stowarzyszenia PRO BONA Krynki uczestniczyły w „Giełdzie projektów”, prezentując wspólne działania w ramach współpracy edukacyjno-historycznej.

„Spotkanie było bardzo ciekawe a jednocześnie mobilizujące. Prezentacja „PRO BONY” została bardzo ciepło przyjęta przez uczestników całego „Weekendu rozmów o kulturze” zaś podczas spotkań i rozmów zrodziły się kolejne pomysły, które będziemy z pewnością razem realizować.” – powiedziała dyrektor GOK w Krynkach Elżbieta Czeremcha.

„Inicjatorem i realizatorem działań było Stowarzyszenie PRO BONA a dzięki owocnej współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Krynkach myślę, że przedstawiliśmy wiele ciekawych „pomysłów” na płaszczyźnie edukacyjnej, kulturowej i historycznej, dotyczących Krynek i okolic. Warto też wspomnieć, iż osobiście jako reprezentant Stowarzyszenia PRO BONA uczestniczyłam we wcześniejszych spotkaniach warsztatowych i szkoleniowych w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury.” – dodała prezes PRO BONY Lucyna Jurkiewicz.