Zespół “EXIT” podczas WOŚP 2015 (wideo)

“Kolejny świetny występ dał wczoraj zespół Exit z Krynek. Cel był szlachetny. Dziewczyny zrobiły muzyczny przegląd popularnych przebojów na 24. Finale WOŚP w Sokółce.

Pomimo uszczuplonego składu panie nie zawiodły publiczności. Zostały przedstawione jako „złote strzały” – kobiety, które zaczarują każdego. I tak też było. Na zmianę czarowały i bawiły różnorodnym repertuarem. Publiczność usłyszeć mogła m.in. nostalgiczne „Greckie wino” Anny German, jak i zabawną „Bombonierkę” Basi Wilk i Grzegorza Turnaua. Nawet najmłodsi widzowie byli zauroczeni.

To już szósty rok działalności zespołu Exit, a śpiewające dziewczyny maja coraz więcej fanów. Udowadniają to przywożąc liczne nagrody z konkursów i festiwali. Chociaż ich repertuar jest naprawdę różnorodny, ambicją grupy jest zebranie i ocalenie starych pieśni z okolic Krynek. Exit wydał już jedną płytę i śpiewnik, możliwe, że będą kolejne.

W najbliższym czasie zespół będzie można usłyszeć na „Wieczorze Kolęd” w Sokółce 30 stycznia i dzień później w Krynkach.” (źródło: isokolka.eu)