XXI Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych Seniorów „ARS 2017”

Starosta Sokólski Piotr Rećko i Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Sokółce to organizatorzy XXI POWIATOWEGO PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH SENIORÓW „ARS 2017”

20 maja 2017 r. w sobotę o godz. 12.00 na obiekcie sportowym Liceum Ogólnokształcącego Sokółce rozpoczęły się przesłuchania grup artystycznych seniorów. W Przeglądzie wzięły udział: Chór „Sokólskie Wrzosy”, Chór „Epoka”, Chór „Dąbrowianki”, Chór „Janowianie”, dwie grupy teatralne: Amatorski Teatr z Dzięciołówki oraz Korycińska Grupa Teatralna, zespoły wokalne: „Pogodna Jesień”, Zespół Śpiewaczy „Szudziałowianki”, Zespół Folklorystyczny „Dębina”, Kapela „U Mundka” i jedna wokalistka solowa Bogumiła Sołoniewicz z Krynek.

XXI Powiatowy Przegląd Zespołów Artystycznych Seniorów „ARS 2017” pod patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko zakończono uroczystym wręczeniem dyplomów oraz statuetek wszystkim uczestnikom gali.