Wernisaż wystawy “Niebieska strona Krynek”

Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach oraz Grupa Fotograficzna Krynki w składzie: Kamila Baranowska, Dominika Gibas, Aleksander Gibas, Patrycja Jankiewicz, Aleksandra Sołoniewicz, Oliwia Szamruchiewicz, Jadwiga Teul, Jakub Tomaszewski, Amelia Wojszel i Wanesa Wojszel serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy pt. “Niebieska strona Krynek”, który odbędzie się w niedzielę, 28.08.2016 o godz.17.00 w sali GOK Krynki przy ul.Piłsudskiego 5 /dawne kino/.

Wystawa jest pokłosiem pięciodniowych warsztatów fotograficznych metodą cyjanotypii, które prowadził Mirosław Miniszewski. Efekt zobaczycie Państwo na wystawie, którą będzie można obejrzeć do końca września br. w GOK Krynki. Jak bardzo to było pracochłonne, ile przysporzyło trudów i radości – dowiecie się na wernisażu od autorów.Warto dodać, że dzieci z Grupy Fotograficznej Krynki same przygotowały ulotki, katalog wystawy, zaproszenia. Same ustaliły listę gości i rozniosły zaproszenia. Zdobyły mnóstwo cennych doświadczeń związanych nie tylko z artystyczną obróbką fotografii, ale z przygotowaniem wystawy od początku do końca.

Dziękujemy Mirkowi Miniszewskiemu za pomysł, za chęć poprowadzenia warsztatów oraz pani Burmistrz Krynek Jolancie Gudalewskiej za objęcie patronatu honorowego nad wystawą. Jesteśmy wdzięczni też panu prof. Leonowi Tarasewiczowi, że zgodził się zostać kuratorem wystawy- jest to z pewnością niezwykle cenne dla dzieci i młodzieży.

14114072_1770042023270171_1270376808_o