Spotkanie opłatkowe seniorów (foto, wideo)

We wtorek, 17 grudnia br. w sali GOK-u, przy wsparciu i pomocy pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Krynkach Elżbiety Czeremcha, odbyło się spotkanie opłatkowe kryńskiego Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Spotkanie to zaszczyciła swoją obecnością pani Burmistrz Jolanta Gudalewska, która złożyła serdeczne świąteczno-noworoczne życzenia wszystkim obecnym. Osoby należące do Koła PZERiI są bardzo aktywną grupą w naszym środowisku. Atmosfera spotkania była bardzo serdeczna, śpiewano kolędy zaś pani Anna Ulman odczytała swoje wigilijne wiersze. A wszystko to odbyło się przy blasku świec, smakowitych słodkościach oraz kawie i herbacie. Przewodnicząca Koła PZERiI pani Bogumiła Sołoniewicz każdemu z uczestników wręczyła drobne upominki. Miło nam było gościć tak sympatyczną grupę, z którą współpraca jest samą przyjemnością. (LJ, ECZ)