Rozstrzygnięcie konkursu na fraszkę o kobietach

Rozstrzygnęliśmy konkurs na fraszkę o kobietach. Jurorki obradowały w pocie czoła, bo niełatwo było wyłonić zwycięzców. Wszystkie fraszki zasługują na nagrodę, gdyż w każdej z nich jest jakaś część prawdy o kobiecie. Konkurs przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania – ogłaszając go nawet nie przyszło nam na myśl, że będzie taki odzew. Zgłosili się do nas autorzy z całego kraju. Jest nam niezwykle miło, że tyle osób odpowiedziało i serdecznie dziękujemy!

Jurorki wyłoniły laureatów z 44 nadesłanych fraszek. Miejsce pierwsze – Zbigniew Pikuła “Plotki”, miejsce drugie – Tadeusz Haftaniuk “Na moją kobietę”, miejsce trzecie – Henryk Liszkiewicz “Panna Gertruda z Krynek”. Przyznano dwa wyróżnienia – Kamilowi Cyganikowi i Katarzynie Kołnackiej.

Mamy propozycję dla Państwa, każdy z Was może zostać jurorem i wybrać jedną fraszkę, na którą zagłosujcie w komentarzach pod tym postem. Jak to zrobić? Każda fraszka ma przypisany numer i wpisujecie państwo numer fraszki w komentarzu. Można też wysłać swój głos na fraszkę na email GOK-u: gok@gok-krynki.pl Głosujecie do najbliższego piątku (12 marca) do godziny 23:59 zaś w sobotę poznamy najlepszą fraszkę według internautów. Dziękujemy wszystkim autorom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!