“Piknik na OSiR w Krynkach” (foto)

W minioną sobotę, 31 lipca 2021r., na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynkach, miał miejsce Piknik Rodzinny. Moc atrakcji przeznaczona była dla dzieci, które ochoczo z nich korzystały. Frekwencja przeszła nasze oczekiwania – bardzo się cieszymy, że tyle dzieci skorzystało z bogatej oferty piknikowej.

Na wstępie spotkania głos zabrała Burmistrz Krynek Pani Jolanta Gudalewska życząc dzieciom i rodzicom dobrej zabawy.

Podczas pikniku nie zabrakło też muzyki. Wystąpiły zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Krynkach: Pogodna Jesień, Exit oraz trio Lotosy – Andrzej Juszko, Ania Juszko i Piotr Zwierzyński zaś piknik rozpoczął zespół Lailand z Białegostoku i tercet sióstr Ostapczuk.

Mamy nadzieję, że uczestnikom imprezy zostaną dobre wspomnienia.

GOK w Krynkach serdecznie dziękuje zespołom, firmom i wszystkim uczestnikom pikniku za wspólną zabawę a w szczególności: dyrektor ZSS w Krynkach Annie Tomulewicz, Annie Wojszel, Krzysztofowi Frejusowi, Leonardowi Krysztopowicz, Marcinowi Langerowi, Grażynie i Marianowi Baranowskim oraz całej ekipie Stajni w Wojnowcach.

Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Krynek, Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach oraz OSiR w Krynkach.