Już wiemy, kto jest Mistrzem Gminy Krynki w tenisie stołowym!

W dniu 28.01.2022r. zakończył się Turniej tenisa stołowego. Przez dwa wieczory o tytuł Mistrza Gminy walczyło 20 osób w kategoriach: szkoła podstawowa i dorośli. Emocji było wiele a poziom gry wysoki.

W kategorii młodzieży ze szkoły podstawowej tytuł Mistrza Gminy Krynki zdobył Michał Karpowicz, Wicemistrzem został Jakub Piechowski a III miejsce zajął Kacper Jatkowski.

Nagrody w kategorii OPEN trafiły do: I miejsce i tytuł Mistrza Gminy Krynki Marcina Langera, Wicemistrzem został Leonard Krysztopowicz a III miejsce zajął  Rafał Dargiewicz.

W grze podwójnej tytuł Mistrzów Gminy przypadł Marcinowi Langerowi i Leonardowi Krysztopowiczowi. Wicemistrzami zostali – Marek Marszałek i Adam Ciruk. Trzecie miejsce zajęli – Andrzej Dargiewicz i Rafał Dargiewicz.

Dziękujemy Organizatorom, zawodnikom bioracym udział w turnieju oraz członkom STS LUKS Krynki za sprawne przeprowadzenie zawodów.

Pamiątkowe puchary ufunowane przez GOK w Krynkach wręczyli: Pani Jolanta Gudalewska Burmistrz Krynek, Pani Elżbieta Czeremcha Dyrektor GOK w Krynkach oraz Pan Leonard Krysztopowicz członek Zarządu LUKS Krynki.