Jubileusz 25-lecia zespołu „Pogodna Jesień” w obiektywie

W minioną niedzielę, 11 lutego 2018r., w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Krynkach odbył się Jubileusz 25-lecia zespołu „Pogodna Jesień”.

“Pogodna Jesień” rozpoczęła swoją działalność artystyczną jako chór przy GOK w Krynkach pod patronatem PZERiI. Był to pierwszy chór seniorów w powiecie sokólskim.

Przez 25 lat działalności zespół wystąpił wiele razy w Polsce i za granicą. “Pogodna Jesień” uświetniała też przez ćwierć wieku wszystkie uroczystości gminne.

Niedzielny jubileusz przebiegał w miłej, rodzinnej atmosferze. Były wspomnienia, podziękowania, nagrody, występy artystyczne “Pogodnej Jesieni”, zespołów “Exit” i “Lotosy”, kabaretu “Na ławeczce” oraz gościnny występ chóru seniorów “Szudziałowianki” z Szudziałowa.

Imprezę zaszczycili swoją obecnością władze Gminy Krynki, reprezentowane przez Panią Burmistrz Jolantę Gudalewskaą i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Krynkach Józefa Czarnieckiego. Obecni też byli: Starosta Sokólski Piotr Rećko, Przewodniczący Rady Powiatu Sokólskiego Franciszek Budrowski oraz Poseł na Sejm RP Mieczysław Baszko.

Zespołowi “Pogodna Jesień” życzymy wielu lat śpiewania, pogody ducha oraz zdrowia!

(LJ)