“Jesienny Piknik Rodzinny” w obiektywie

W minioną niedzielę, 25 września br., odbył się Jesienny Piknik Rodzinny, którego organizatorami byli: Burmistrz Krynek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach.

Festyn poprzedziły podziękowania za tegoroczne plony oraz modlitwy w intencji rolników podczas Nabożeństwa w kryńskiej cerkwii oraz Mszy Św. w kościele parafialnym w Krynkach.

Od godz. 13.00 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Kościelnej rozpoczęło się rodzinne spotkanie “piknikowe”, podczas którego odbyły się róznorodne konkurencje turniejowe (m.in. bieg w workach, rzut do celu, konkurs na wesołą kanapkę i wiele innych). Można było skorzystać z kącika animacyjnego, świetnie poprowadzonego przez panią Elżbietę Rapiej z Kuźnicy (malowanie twarzy, bańki mydlane, budowanie z klocków, zwierzaki z baloników itp.). Przed zgromadzoną publicznością wystąpiły zespoły muzyczne z Krynek, w większości działające przy GOK-u (Zaranka, Pogodna Jesień, Exit, kabaret „Na Ławeczce” oraz Piotr i Emilia) oraz solistki (Kamila Maria Baranowska z Krynek i Klaudyna Sulima z Dąbrowy Białostockiej). Można było skosztować pysznych kiełbasek z grilla i potraw z kociołka, przygotowanych przez pana Mariana Baranowskiego zaś dzieci miały świetną zabawę na ustawionych nieopodal “dmuchańcach”.

O godz. 16.00 został rozegrany mecz piłki nożnej seniorów Klasy Okręgowej KS UM Krynki – Narew Choroszcz (0:0) zaś piknik zakończył występ zespołu “Lotosy” z Krynek.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, miłą zabawę oraz zapraszamy na kolejne imprezy i uroczystości.

Poniżej galeria zdjęć z Jesiennego Pikniku Rodzinnego (autorzy: Marcin Bielski i Marcin Budrowski):