II Akcja Stary Park w obiektywie

Krótka fotorelacja z dzisiejszej akcji “W starym parku”. Było to jednocześnie podsumowanie trwającego od września 2015r. projektu, który miał na celu uporządkowanie terenu parku podworskiego. Głównym autorem projektu jest Stowarzyszenie “Okolica”.

W sobotę, 21 maja br., przy udziale uczniów z ZSS Krynki (pod opieką pani Ewy Kopeć i ks. Piotra Wasilewskiego), radnych, pracowników GOK, członków Stowarzyszenia “Pro Bona” i zainteresowanych akcją mieszkańców Krynek porządkowaliśmy teren parku. Pani Małgorzata Snarska ze Stowarzyszenia “Okolica” omówiła wyniki ankiet, które dotyczyły przyszłości starego parku. Rozstrzygnęliśmy również konkurs plastyczny, ogłoszony jesienią przez GOK w Krynkach. Nagrodziliśmy wszystkich uczestników a następnie miło spędziliśmy czas przy ognisku i poczęstunku.

Oto lista dzieci i młodzieży, nagrodzonych w konkursie plastycznym:

Szkoła Podstawowa:

• Amelia Kukisz
  • Emilia Carewicz
  • Aleksandra Jackiewicz
  • Aleksandra Sołoniewicz
  • Filip Sołoniewicz
  • Lila Gembicka
  • Kacper Wąsowicz
  • Amelia Wojszel
  • Wanesa Wojszel
  • Tatiana Malesza

Gimnazjum:

• Emilia Krysztopowicz
  • Wiktoria Stankiewicz
  • Magdalena Kaczmarczyk

Więcej szczegółów o akcji udostępnimy niedługo, po opracowaniu analiz przez Małgosię Snarską, dotyczących wyników ankiet.

Zdjęcia: “Pro Bona” Krynki oraz “Okolica”.