Ferie zimowe 2016 – drugi tydzień

Podczas ferii odbył się m.in. „Turniej o Mistrzostwo Gminy Krynki w szachach”, w których wystartowało 22 mieszkańców naszej gminy. Zwycięzcą turnieju został Karol Makar, drugi był Jakub Skrouba a trzecie miejsce zajęła Patrycja Dziadel. W poszczególnych kategoriach szachowych zwyciężyli: Patrycja Dziadel, Artur Janowicz, Emilia Piechowska, Karol Makar, Emilia Carewicz oraz Jaromir Gałka. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Sławomir Gałka. Współorganizatorem turnieju był Klub Sportowy “Lew Krynki”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć organizowanych przez GOK w Krynkach oraz z rozdania nagród zwycięzcom turniejów sportowych i najaktywniejszym uczestnikom.

Nagrody ufundowali: Pan Leon Krysztopowicz i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krynkach. Członkowie tejże komisji zachęcali młodzież do ciekawych form spędzania wolnego czas.

Za pomoc w organizacji ferii GOK Krynki serdecznie dziękuje: Burmistrzowi Krynek Jolancie Gudalewskiej, Placówce Straży Granicznej w Krynkach, Annie i Pawłowi Gałka z Klubu Sportowego Lew Krynki, Łukaszowi Parfieńczyk, Marcinowi Bielskiemu, Marcinowi Budrowskiemu, Grażynie i Marianowi Baranowskim, rodzicom oraz wszystkim innym, którzy pomagali przez cały okres ferii zimowych 2016.