“Dni Krynek 2023” w fotoobiektywie

Po raz 26 w dn 30.06-01.07.2023 r. odbyły się Dni Krynek. W piątek był dzień sportowy, rozegrano turniej w tenisa stołowego i turniej piłkarski tzw. “dzikich drużyn”. Sobotę też rozpoczęto na sportowo – zawodami wędkarskimi, turniejem tenisa ziemnego, a także rozegrano mecz piłki siatkowej: pracownicy Urzędu Miejskiego w Krynkach i funkcjonariusze SG w Krynkach. Od godz 14.00 rozpoczęły się oficjalne uroczystości otwarcia Dni Krynek przez panią Burmistrz Jolantę Gudalewską i zastępcę burmistrza Emilię Szulborską – Żyndul. Zaproszonym gościom władze gminy wręczyły podziękowania za współpracę i rozwój Gminy Krynki. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna zespołów działających przy GOK i Bibliotece w Krynkach: Pogodna Jesień, Exit, Trio Młodzieżowe, Bogumiła Sołoniewicz, Filip Sołoniewicz i Piotr Zwierzyński. Wieczorny koncert rozpoczął zespół Dekada Band, solista Andrea Lattari i gwiazda wieczoru zespół Exaited. Zaprezentowano wystawę fotograficzną Jarosława Jakóbczaka oraz zdjęcia inwestycji gminnych zrealizowanych w ostatnich latach. Stanowiska z zabawkami, watą cukrową a także z ciastami z KGW Krynkowianie cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy. Na boisku były atrakcje dla dzieci: dmuchańce, trampoliny, kule. O wszystkim co było, powie Państwu galeria zdjęć – zapraszamy do obejrzenia.

Fot: Katarzyna Onoszko, Marcin Budrowski, Marcin Bielski, Elżbieta Czeremcha