“Dni Krynek 2018” – zapowiedź

Serdecznie zapraszamy na „Dni Krynek 2018”, które odbędą się w dniach 27-29 lipca br. Zaplanowaliśmy dla wszystkich, bez względu na wiek, multum ciekawych atrakcji, wystaw, pokazów, dużo sportu, konkursów, stoisk, turniejów, zawodów, zabaw dla najmłodszych i wiele innych 🙂

Nie zabraknie oczywiście wspaniałej muzyki i występów! Na “kryńskiej” scenie na placu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynkach przy ul. Kościelnej wystąpią między innymi:

zespół „EXIT” Krynki

zespół „POGODNA JESIEŃ” Krynki

zespół „ZARANKA” Krynki

kryński kabaret „NA ŁAWECZCE” 

BOGUMIŁA SOŁONIEWICZ z Krynek

zespół Tradycyjnej Muzyki Żydowskiej z Grodna

zespół „SOLATIUM”  z Dąbrowy Białostockiej

zespół ludowy “JEMIOŁA” Sokółka

zespół “STARY PORT” Białystok

obrazek

zespół “BLUE MAHOE” Białystok

obrazek

W sobotni wieczór na scenie zobaczymy i usłyszymy zespoły disco-polo czyli…

zespół “FORTI”

FORMACJA FORTI jest jednym z popularnych zespołów muzyki disco polo. Ma na swoim koncie setki koncertów zagranych na terenie całej Polski, ale także zagranicą. Pierwsze miejsca w 2012 r. za najlepszą płytę roku w konkursie Disco Bandżo. Nasze pełne emocji i energii występy spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem fanów.

obrazek

zespół  “DENSI”

Formacja DENSI powstała w 2014 roku, założycielem jak i wokalista jest Dawid Jasielczuk. Ich koncert opierają się na stylowym show składającym się z nowoczesnej muzyki Disco & Dance, gdzie na scenie oprócz wokalisty występują piękne, profesjonalne tancerki. Formacja DENSI ma na swoim koncie liczne koncerty, a teledyski emitowane są we wszystkich możliwych stacjach tv z muzyką taneczną.  Zespół wykonuje same autorskie utwory.

obrazek

…zaś tuż po nich wystąpi…

ZESPÓŁ “ERATOX”!

Grupę tworzą młodzi, zdolni, pełni zapału ludzie. Założycielem grupy jest Przemysław Budka. Zwycięzcy 3 edycji Disco Star zrobią wszystko by zawojować polską sceną Disco i Dance! W skład zespołu wchodzą Przemek, Patryk, Marcin i Maciek. Najpopularniejsze utwory to: Bo tylko ty, Będę czekał na Ciebie, Przeznaczenie, Anka Barmanka, Dziewczyna ze zdjęcia i inne.

obrazek

 

… szczegółowe informacje o “Dniach Krynek 2018” wkrótce… 🙂

ZAPRASZAMY!!!