Cykl turniejów w tenisie stołowym (zdjęcia)

Od kilku tygodni w Gminnym Ośrodku Kultury Krynkach przy ul. Piłsudskiego 5 odbywa się cykl turniejów tenisa stołowego, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Pan Leon Krysztopowicz – mieszkaniec Krynek. Pan Leon osobiście niejednokrotnie brał udział w turniejach tenisa stołowego organizowanych przez GOK , wielokrotnie wygrywając. Aktualnie posiada tytuł Mistrza Gminy Krynki.

Spotkania turniejowe w dawnym kinie odbywają się systemem „do dwóch przegranych” i bierze w nich udział każdorazowo około 20 zawodników z różnych kategorii wiekowych. Punktacja w każdym turnieju przedstawia się następująco: za I miejsce – 100 pkt., za II – 80pkt. a za III miejsce – 60 pkt. Po rozegraniu pięciu Turniejów punktacja zostanie zsumowana i zostaną wyłonieni zwycięzcy całego cyklu.

Sponsorami nagród dla zwycięzców są: Pan Leon Krysztopowicz oraz Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach.

Na tym oczywiście nie koniec – pan Leon postanowił założyć sekcję tenisa stołowego  i w dalszym ciągu promować aktywny i zdrowy tryb życia oraz zorganizować alternatywne formy spędzania wolnego czasu.

Kolejne spotkanie z cyklu turniejów odbędzie się w sobotę, 19 marca, o godz. 16.00 w sali GOK przy ul. Piłsudskiego 5 /dawne kino/.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!