Zapowiedź “Dni Krynek 2019”

Serdecznie zapraszamy na „Dni Krynek 2019”, które odbędą się w dniach 27-28 lipca br.

Jak co roku zaplanowaliśmy wiele ciekawych atrakcji, wystaw, pokazów, zmagania sportowe, konkursy, stoiska, turnieje oraz zabawy dla najmłodszych…

Nie zabraknie oczywiście występów artystycznych! Na scenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynkach przy ul. Kościelnej wystąpią między innymi:

“Pogodna Jesień” Krynki

Kasia i Mikołaj Krynki/Gródek

Emilka, Szymon i Piotr Krynki

“Exit” Krynki

“Lotosy” Krynki

“Kabaret na Ławeczce” Krynki

Bogumiła Sołoniewicz Krynki

“Jemioła” Sokółka

“Kapela u Mundka” Sokółka

“Retro Band” Kuźnica


“Szalone Gitary” Polkowice

obrazek

Zespół “Szalone Gitary” (drugie wcielenie The Postman – Beatlesów z Polkowic 🙂 To prawdziwy polski bigbit! Przeboje Czerwonych Gitar grane i śpiewane z taką energią, jaką oni sami mieli w latach 60-tych!


“The Pioruners” Białystok

obrazek

Na Facebooku zespołu czytamy – „The Pioruners – szanty – i wszystko jasne ;)”


„Top Sukces” Białystok

obrazek

Zespół „Top Sukces” to „Dinozaury na rynku muzycznym”, jak piszą o sobie na oficjalnej stronie zespołu, składa się zawodowych muzyków. Lider grupy przez wiele lat współpracował z zespołem „Centrum”  z Zenkiem Martyniukiem.


„Narva” z Narwi

obrazek

Zespół Narva został założony w 2009 roku przez Wojtka Świętochowskiego oraz Dawida Juszkiewicza.Zespół wykonuje muzykę na pograniczu rocka, folku oraz ska, w języku białoruskim, ukraińskim i polskim. W roku 2012 zespół zajął trzecie miejsce na Festiwalu Ukraińskim “Z Podlaskiej Krynicy” w Bielsku Podlaskim oraz w 2013 roku drugie miejsce na XX Festiwalu Muzyki Białoruskiej w Białymstoku. W roku 2013 NARVA wydała swoją debiutancką płytę pt. “Krynyczeńka” na której znalazły się ludowe utwory ukraińskie w aranżacji folk-rockowej.


„Lailand”

obrazek

Zespół LAILAND powstał w 1994 roku z inicjatywy Bogdana Ostapczuka. Od niemal 20 lat bawi gości na weselach, różnego rodzaju balach, uroczystościach, festynach i koncertach. Zespół jest niejednokrotnie nagradzany na festiwalach piosenki białoruskiej  i posiada w dorobku 5 płyt z muzyką białoruską, rosyjską i ukraińską.

Muzyka i występy na scenie są pasją ekipy zespołu LAILAND, dlatego też poświęcają  się oni temu bez reszty, pogłębiając swoje umiejętności zarówno na scenie jak i w studio.


Jarosław Rynkiewicz Sokółka

obrazek

Jarosław Rynkiewicz – muzyk pochodzący z Sokółki. Brał udział w konkursach poezji śpiewanej, występował w zespołach rockowych Atlantyda i Alpinarium, współpracował z zespołami disco polo Korona i Akcent. W 2012 roku zadebiutował solo utworem “Rogata dusza”.

 


Adam Puciłowski “Orion”

obrazek

Adam Puciłowski – artysta  zespołu “Orion”, założonego  w 1989r. – gitara i  vocal. Po 20 latach działalności zespołu Adam występuje solo na różnorodnych imprezach -” bo śpiew i muzyka to jego pasja”.

 


… szczegółowe informacje o „Dniach Krynek 2019” wkrótce…

ZAPRASZAMY!!!