“Dni Krynek 2017” – fotogaleria

Tegoroczne Dni Krynek zaczęły się już w piątek 21 lipca turniejami sportowymi – piłka nożna “Orlików”, tenis ziemny oraz tenis stołowy.

Sobota upłynęła również pod znakiem sportu. Poranek nad zalewem w Krynkach przywitali wędkarze startujący w zawodach wędkarskich. Następnie odbywały się następujące konkurencje sportowe: mecz piłki nożnej trampkarzy, seniorów, towarzyski mecz piłki siatkowej, zawody szachowe i największa atrakcja dla dzieci i młodzieży czyli Rowerowy Tor Przeszkód. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zawody strażackie. Sobotni wieczór upłynął w rytmach muzyki zespołów Sajz i Whitestok zaś zabawę taneczną do rana poprowadził zespół Tvister.

Niedziela – 23 lipca – upłynęła pod znakiem występów artystycznych. Po uroczystym otwarciu przez Burmistrz Krynek Jolantę Gudalewską nastąpił wielogodzinny maraton muzyczny. Na scenie zaprezentowały się wokaliści i zespoły artystyczne działające przy GOK Krynki: Pogodna Jesień, Zaranka, Exit, Lotosy, Kamila Baranowska, Bogumiła Sołoniewicz, kabaret Na Ławeczce jak również zaproszeni goście – Narva, Solatium i Klaudyna Sulima, Roki, Fabryczny Koloryt. Dużo zabawy dzieciom i dorosłym dostarczył iluzjonista Łukasz Grant. Zostały również wręczone nagrody dzieciom i młodzieży biorącej udział w konkursie Stary Park – przyroda widziana oczami dziecka”, dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Mimo, że pogoda była w kratkę, nie odstraszyła uczestników zabawy. To, że impreza mogła być tak różnorodna muzycznie, artystycznie i sportowo jest ogromną zasługą naszych sponsorów. A byli nimi: Bank Spółdzielczy w Białymstoku, MPO Sp. z o.o Białystok, LGD Szlak Tatarski Sokółka, ZBDiM Edward Donejko z Kuźnicy, PPUH “Agropol” z Szudziałowa, “Ostrovia” Ostrów Północny, PPS “Jaskółka” Sokółka, “Tatarska Jurta” Kruszyniany, “Posplex” Krynki, Sklep “Emal” Krynki, pan Leszek Mentel, Bor-Tech Piotr Borowski z Sokółki oraz firma “Krynka” Sp.z o.o.

Dziękujemy również Nadleśnictwu Krynki z siedzibą w Poczopku oraz “Gospodzie Pod Modrzewiem” w Krynkach za wkład w organizację imprezy.

Podziękowania za zorganizowanie turniejów w szczególności należą się: Pawłowi Gałka Klub Sportowy Lew Krynki, Natalii Godlewskiej i Annie Taudul z Klubu Sportowego Feniks, Leonowi Krysztopowicz, Sławkowi Szutkiewicz i członkom PZW Koła w Krynkach, Pani dyrektor Annie Tomulewicz i pracownikom ZSS w Krynkach, Prezesowi OSP Maciejowi Stefanowicz i druhom OSP Krynki, kpt. SG Adamowi Kaźmierczak, Marcinowi Budrowskiemu, Marcinowi Bielskiemu, Stanisławowi Tumiel i pracownikom GOK w Krynkach.

(tekst: Lucyna Jurkiewicz, foto: Agnieszka Kopcińska, Marcin Bielski, Marcin Budrowski)


21.07.2017r. (piątek)


22.07.2017r. (sobota)


23.07.2017r. (niedziela)