
Ognisko zamiast kuligu
Mimo niesprzyjającej pogody i śliskiej, niebezpiecznej nawierzchni dziś przy GOK w Krynkach udało się zorganizować ognisko z pieczeniem kiełbasek 🔥❄️ Choć warunki nie były łatwe, znalazła się grupa dzielnych dzieci, które postanowiły spędzić ten czas razem. Ognisko rozpalił pan Stasio Tumiel – serdecznie dziękujemy za pomoc i czuwanie nad bezpieczeństwem…









