GOK na "fejsie"Godziny pracy

wtorek 12.00 - 20.00
środa 12.00 - 20.00
czwartek 12.00 - 20.00
piątek 12.00 - 20.00
sobota 12.00 - 20.00
niedziela, poniedziałek - NIECZYNNY


Jak do nas dojechać?


Pogoda

Pogoda Krynki z serwisu

Plan pracy GOK

Warsztaty teatralne

Warsztaty z metod pracy wykorzystywanych w teatrze dokumentalnym.
Tematem trzy godzinnego spotkania będzie biografia, dokument i reportaż jako inspiracja dla działań artystycznych (teatralnych). Skorzystamy z różnych technik i materiałów: Obejrzymy fragment filmu, będziemy rozmawiać, prowadzić wywiady, zadawać pytania, szukać inspirujących tematów, nagrywać i spisywać historie, a także tworzyć proste sceny teatralne oparte na monologach i dialogach. Pomoże nam również komiks– jako forma, która pozwala dotrzeć do ciekawych historii i przedstawić je w prosty, atrakcyjny sposób.
Tematem naszej pracy staną się sami uczestnicy warsztatów, a także miejsce, w którym żyją, pracują i mieszkają.
Warsztat otwarty jest dla wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy starsze dzieci (min. 12 lat) , młodzież, dorosłych (w tym także seniorów).
Uczestnicy proszeni są o przyniesie telefonów komórkowych z dyktafonem ( w miarę możliwości) .

20 września 2014r. /sobota/
- warsztaty teatralne (zajęcia) - remiza OSP w Krynkach, godz. 12.00-15.00
- po warsztatach o godz. 18.00 w sali kina - przedstawienie teatralne


 Koncert - Tomasz Organek

GŁUPI TUR - wyjątkowa i pionierska w polskich warunkach trasa koncertowa obejmująca swym zasięgiem wschodnie rubieża kraju. Rock'n'rollowa wyprawa starym busem w poszukiwaniu tego, co stanowi istotę muzyki - czystego, niezmąconego marketingiem kontaktu z publicznością zaniedbaną przez wielki show biznes. Członkowie zespołu wracają na Wschód, do miejsc, w których się urodzili, po to, żeby po latach spędzonych w wielkich miastach oddać hołd polom, łąkom, rzekom, lasom i wspaniałym ludziom pracy, którzy ich ukształtowali. Zaczynamy 17 sierpnia na Podlasiu, w niewielkich Raczkach, tam skąd pochodzi Organek. Zaczyna się od korzeni, bo taki jest porządek rzeczy. Blues w najczystszej postaci. Wolność i swoboda. Pozbawiona wielkiej produkcji prostota. Strażackie remizy, domy kultury, muszle koncertowe, drewniane sceny, babcine kwatery, kozi ser, ciepłe mleko i pachnący żytem chleb. I muzyka. Muzyka poddana wielkiej próbie, bo weryfikowana przez publiczność, która za nic ma wielkomiejskie mody i trendy. Publiczność, która słucha sercem. Obroni się tylko prawda.

Najlepsza płyta roku 2014 według Eska Rock i Uwolnij muzykę.
https://www.youtube.com/watch?v=klyie_x7c4w


Egzotyczne spotkania ze sztuką


Archiwum wiadomości

>> przejdź <<